Fethiye PADI Advanced Open Water Diver

Fiyat Almak ve Rezervasyon Yapmak İçin İletişme Geçiniz

Fethiye PADI Advanced Open Water Diver

PADI-ADVANCED OPEN WATER

 PADI Advanced Openwater dalıcı  açık deniz dalış deneyimi olan  dalıcı ile birlikte dünyanın heryerinde en çok 30 metre derinliğe kadar dalış yapabilen dalıcıdır. 

PADI Advanced OPenawater kursu, teorik eğitimler ve açık deniz çalışmaları olarak iki bölümden oluşmaktadır. Derin dalış ve navigasyon dalışları dahil toplamda beş uzmanlık dalışından ve teorisinden sonra başarı gösteren bütün katılımcılar PADI Advanced Openwater dalıcı belgesini almayı hak kazanır. PADI Advanced Openwater dalıcı kursu 2 gün sürmekte olup, toplamda 5 uzman dalıcı çalışmalarından oluşmaktadır. 

PADI Advanced Openwater dalıcı sertifikasına sahip olan dalıclarımız isteğe bağlı olarak uzmanlık dalışlarını tamamlayarak derin dalışgece dalışıakıntı dalışı, yön bulma, arama kurtarma, nitroks, kovuk dalışı uzmanlık sertifikalarını alabilirler.

    

Programa Katılım Şartları:

Herhangibir sağlık problemi olmayan ve 15 yaş üstü herkes katılabilir.

PADI Openwater dalıcı veya denkliği bir sertifika

 

Günün Programı:

08:00 -08:15 arası ölüdeniz bölgesinden, 08:30-08:45 arası Hisarönü – Ovacık -Çalış bölgelerinden transferleriniz yapılarak 9:00 da dalış teknesine gelişiniz.

09:00-09:30 arası kayıt işlemlerinin ve formlarının doldurulması,

9:30 Fethiye Limanı’dan dalış sahasına haraket ve dalış hazırlıklarının ve teori derslerinin başlaması

10:30 ilk dalış gruplarının dalışlarının başlaması ve teori derslerinin devamı

12:00-14:00 Öğle yemeği 

14:00 ikinci dalışlarının başlaması teori derslerinin devamı

16:30 -17:00 Dalyan Koyundan Fethiye limanına Hareket

17:30-18:00 Fethiye Limanından Transfer araçlarımız ile otellerinize dönüşünüz.

  

Tur esnasında yanınızda bulunması gerekenler:

Kimlik Fotokopiniz, Sağlık ile probleminiz olduğunu düşünüyor iseniz doktordan ‘Tüplü dalış yapabilir’  ibareli sağlık raporu, isteğe bağlı dijital vesikalık fotoğraf (fotoğraf çekimi tarafımızdan sağlanacaktır), Havlunuz, yüzme kıyafetleriniz v.b. gibi eşyalar ile teknedeki ekstra harcamalarınız için nakit veya kredi kartı.

FİYATA DAHİL OLAN VE OLMAYAN HİZMETLER

SIKÇA SORULAN SORULAR

Discovery veya tanıtım dalışı olarak adlandırdığımız programla, eğitim almadan, kısa bir bilgilendirmeyle(brifing) sığ derinliklerde deneme dalışı yapabilirsiniz.

Dalış eğitimleri, dünyanın hemen her yerinde geçerli olan sistemler ile verildiğinde (CMASve PADI gibi,) kurs sonunda alacağınız sertifikalar bu eğitimlerinizi belgelemiş olur.

Teorik eğitimlerinizi başvuru yaptığınız yetkili bir dalış merkezinin sınıflarında; Pratik eğitimlerinizi ise, havuz veya sığ su dalışları ile birlikte yapılacak dalış turlarında alabilirsiniz.

Türkiye karasularında sportif dalış limiti 30mt. dir. Başlangıç seviyesi olan CMAS 1 Yıldızve PADI Open Water dalıcıları maks. 18mt. ye dalabilirler. Diğer tüm seviyeler(eğitmenler dahil) sportif dalış limitine uymalıdır.